Platin Medikal - WhatsApp Destek Hattı

Ahşap Hasta Yatakları

AHŞAP HASTA YATAKLARI
Hasta yatakları, hasta bakımları için hastaların ve hastalara bakan kişilerin rahatlığını sağlamak amacı ile özel olarak tasarlanan yataklardır. Hasta yataklarını diğer yatak çeşitlerinden ayıran özellikler bulunmaktadır. Baş ve ayak kısmının hareket ettirebildiği ve hasta bakımının kolaylaştırıldığı yataklarda ayrıca hastanın güvenliği açısından korkuluklar da yer almaktadır. Platin Yatak psikolojik açıdan hastanın hastane ortamında değilde, ev ortamında tedavi sürecini geçirdiği hissiyle, tedavi sürecine yararı olması açısından ahşap hasta yatakları tavsiye eder.

 

Ahşap Hasta Yatakları Nedir?
Hasta bakımları için özel olarak tasarlanan hasta yatağı, farklı şekillerde üretilebilmektedir. Bazı hasta yatakları sadece demirden, bazıları plastik kaplamadan, bazıları ise ahşaptan yapılmaktadır. Hastanelerde kullanılan hasta yatakları genellikle demir ve plastik kaplama olmaktadır. Evde kullanılması tavsiye edilen yataklar ise ahşap ve plastik kaplama olanlardır.

 

Ahşap Hasta Yatakları Neden Fazla Tercih Edilmektedir?
Ahşap hasta yataklarının tercih edilmesindeki en büyük etken şüphesiz ki hastaların psikolojisine iyi gelmesidir. Evde kullanılması tavsiye edilen ahşap hasta karyolası, hastalara kendi yataklarında yatıyormuş hissi vererek, hasta psikolojisinden çıkmasına yardımcı olmaktadır. Ayrıca genellikle ahşap yataklara alışkın olunduğu için hasta, yatağını daha az yadırgayacaktır.

 

Ahşap Hasta Yatakları Nereden Alınmalıdır?
İmalattan halka satış sunumunu benimsemiş olan Platin Yatak, satışa sunmuş olduğu kaliteli ürünleri ile rakiplerini geride bırakmayı başarmıştır. Ev tipi hasta yataklarına üretimlerinde ağırlık veren Platin ürünlerini diğer ürünlerden ayıran ve müşteri memnuniyetini sağlayan özellikleri;
● El yapımı değil, fabrikasyon korkuluklar kullanır.
● Türkiye’de yapılan 8 ayrı testten başarı ile geçen motorları kullanır.
● Yatak iskeletlerini fırın boya ile boyayarak, antibakteriel özellik kazandırır.
● En az 23 danste yatak kullanılır. Platin yatak da garanti kapsamına dahil edilir.
● Yataklarda 4 frenli tekerlek kullanılır. Sanayi tekeri değil, hasta karyolası tekeri kullanılır.
● Hasta yataklarının baş kısmı yastıkla birlikte 90 derece kaldırılabilir.
Platin Yatak, hasta yatağı kiralama hizmeti de vermektedir. 4 aydan kısa süreli hasta yataklarının kullanılacağı durumlarda, kiralama işleminin yapılması önerilir. Kiralama işlemlerinde ücretler aylık olarak alınmaktadır.
Platin Yatak, İstanbul merkezlidir. İstanbul içi satın alma işlemlerinde 4 Anadolu 4 Avrupa yakasında faaliyet gösteren 8 servis aracı bulunmaktadır. İstanbul dışı satın alma işlemlerinde ise aynı gün kargoya verilmektedir. Evde kullanılan ahşap modelleri görebilmek için ziyaret ediniz. ahşap hasta yatakları

 

Bu Makaleyi Sosyal Mecrada Paylaşabilirsiniz: