Platin Medikal - WhatsApp Destek Hattı

3 Motorlu Hasta Yatakları

3 MOTORLU HASTA YATAKLARI
3 Motorlu hasta yatakları; ev ortamında tedavi görmekte olan felçli ve yatalak hastalar için tavsiye edilmektedir. Bu hastaların tedavi süreci uzadıkça yatak yarası olma ihmimalleri daha da artmaktadır. Bu nedenle almak istediğiniz 3 motorlu hasta yataklarında havalı yatakların olmasına dikkat ediniz. Havalı yataklar, yatak yarası olmasını engeller. 

 

3 MOTORLU HASTA YATAKLARININ GENEL ÖZELLİKLERİ 
•    Baş ve ayakucunun bağımsız olarak hareket etmesini sağlayan 2 adet motor bulunmaktadır. Bu motorlardan her biri 6000 newton kapasitesinde olup, yatak başlarının aşağı ve yukarı hareket etmesini sağlar. 
•    Diğer üçüncü motor ise, asansör görevini yerine getirmektedir. Yani yatak düz bir şekilde en aşağı ve en yukarıya çıkabilmektedir. Bu özellik sayesinde, hastanın bakımı ile ilgilenen kişi bir çok işi yaparken zorlanmaz.
•    3 Motorlu hasta yatakları kumanda ile kontrol edilebilmektedir.  
•    Karyolanın yan taraflarında alüminyum korkuluklar bulunmaktadır. Bu korkuluklar hastanın istemsizce düşmesini engellemektedir. Bu korkuluklar aşağı ve yukarıda sabitlenebilmektedir.  
•    Yatak başı yastık ile birlikte 90 derece kadar kaldırılabilmektedir. Bu özellik sayesinde hastaya rahatlıkla yemek yedirilmesi sağlanmıştır. 
•    Karyola ayaklarında sonradan çıkarılabilen ve 360 derece dönebilen 4 adet plastik teker bulunmaktadır.

 

FULL ASANSÖRLÜ HASTA YATAĞI (3 MOTORLU)
Full asansörlü hasta yatağında, her biri 6000 newton kaldırma kapasitesine sahip 3 motor bulunmaktadır.  Hasta karyolası, kumanda ile hareket ettirilmekte olup, kumanda paneli üzerinde 4 er sıradan toplamda 8 tuş bulunmaktadır. 
•    İlk sıradaki tuşlar, yatağın baş kısmını aşağı ve yukarı doğru kaldırır.
•    İkinci sıradaki tuşlar, ayak kısmını aşağı ve yukarı kaldırır. 
•    Üçüncü sıradaki tuşlardan bir tanesi hem baş kısmını hem de ayak kısmını aynı anda kaldırır. Diğer ikinci tuş ise hem baş hem de ayak kısmını aynı anda aşağı indirir. 
Dördüncü sıradaki tuşlardan bir tanesi hasta karyolasını düz şekilde yükseltir iken, ikinci tuş da düz şekilde alçaltır.  

 

3 MOTORLU HASTA YATAKLARI NASIL KİRALANIR
3 Motorlu hasta yataklarını kiralamak için, Platin Medikal müşteri hizmetleri aranarak iletişim bilgileri kendileri iletilmesi ve gün içindeki servis listesine kayıt yapılmalıdır. Bu kayıt sonrasında yetkili servis elemanı gelip ürününüzü kurduktan sonra, size bir form imzalatır ve sadece kira ücretini alıp oradan ayrılır. 3 motorlu hasta yatakları

Bu Makaleyi Sosyal Mecrada Paylaşabilirsiniz: